З 15 червня “Укрзалізниця” запускає потяг до Болгарії, а в грудні – до Австрії

Укразалізниця” 15 червня запускає потяг сполученням Львів-Варна. Про це повідомив у Фейсбуку очільник “Укрзалізниці” Войцех Балчун.

“Сьогодні Укрзалізниця поєднує Київ з п’ятьма столицями наших західних сусідів: Прагою, Братиславою, Будапештом, Варшавою, Бухарестом. Сьогодні, 12 червня, стартує потяг Ковель-Холм, а з 15 червня ми запускаємо сполучення Львів-Варна, який пройде також через Івано-Франківськ та Чернівці. Це має зробити зручнішими поїздки наших громадян на пляжі сонячної Болгарії”, – написав топ-менеджер.

Балчун повідомив, що незабаром почне курсувати друга пара поїздів Hyundai Rotem сполученням Київ-Перемишль, маршрут проходитиме через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. А в грудні 2017 року мають запустити потяг Київ-Відень.

Щоправда, пізніше прес-служба  “Укрзалізниці” повідомила, що до Болгарії курсуватиме не потяг, а окремий причепний купейний вагон, який додаватимуть до складу потяга №451 Мінськ-Варна (курсує раз на 10 днів). Вартість поїздки зі Львова до Варни – 2430 грн. Час  у дорозі – близько 30 годин.

 

 

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *