“Це щось дуже креативне – з мечем зустрічати на в’їзді до столиці!”

Користувачі соцмереж відреагували на встановлення нового дорожнього вказівника “Київ” на Бориспільській трасі.

Maria Tschornij Це щось дуже креативне – з мечем зустрічати на в’їзді до столиці! Не треба боксерам довіряти такі справи! Він не в курсі, що в Україні з хлібом-сіллю зустрічають гостей! Най був би просто тризуб, а не мурашка з мечем.

Marjanka Marusja Меч символізує те, що ми будемо захищати свою країну, це нині доречно.

Руслан Владимирович Главное – уложили асфальт и нарисовали разметку, жаль, что только ради мэра, а не ради киевлян… Нужно перед знаком было уйти вправо и въехать в Киев, качество асфальта всех удивило бы, но на этом не попиаришься…

Vova Ter Меня больше интересуют тарифы: почему электричество у нас дороже, чем продают в Молдавию, почему в Киеве холодная вода самая дорогая, почему с июля поднимают тарифы и почему киевляне не знают по пунктам, сколько они платят за лифт, за мусор и другие услуги.

Elena Aleksandrova Ждали, пока завалится старый, чтобы “презентовать новый”… Обратите внимание на въезд в Киев со стороны Минского проспекта, позор… Раздолбанный полицейский пост и разрушенные таблички.

Аліса Началова Це дуже добра новина! Київ має бути гарним увесь, починаючи із в’їзду! Коли до мене приїздили гості з Іспанії, то вони завжди казали: таке місто гарне, але заїжджаєш, неначе до СРСР (недарма кажуть, що по одежі зустрічають…).

Киря Руденко Ну и отлично. Теперь хоть не стыдно гостей принимать, а то заезжали, как в какой-то поселок, теперь видно – столица.

Gennadiy Pavlenko Дорога правее ведёт на “Рембазу”, он случайно не хотел бы по этой дороге проехать?

Наталия Фрунзе В’їзний знак стане чудовою прикрасою для міста.

Андрей Петухов На трансформера похож…

Анатолій Прокопко Дуже жахливо. Хто його малював?

Юлія Хижняк А то хіба Михаїл? Не впізнала б без вашої підказки…

Artem Polyukh Який сенс у гарному “в’їзному знаку”, якщо перше, що побачить людина на в’їзді до міста, це безлад і хаос, який відбувається щодня біля станцій метро „Харківська”, „Позняки” та „Осокорки”: припарковані авто у 2–3 смуги;  безліч невідомої торгівлі, бруд тощо.

Виктор Левченко Особенно удивляет “силуэт”. Я, конечно, понимаю, что это – символизм, но, чёрт побери, куда делось стремление к прекрасному? Почему всё сводится к нескольким геометрическим формам? Из-за неспособности воспринимать красоту?

На цю тему читайте також

 

Фото Олексія ІВАНОВА

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.