Стихія із західних областей насувається на Одещину

В Одеській області після стихії у західних регіонах України також почали готуватися до паводків. Бессарабія та північ області вже потерпають від негоди, може затопити дорогу Одеса-Рені.

Про загрозу голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций написав у Фейсбуку.

Він зазначив, що велика кількість води ріками насувається з заходу України. Від неї можуть постраждати Біляївський та Білгород-Дністровські райони, Маяківська та Яськівська ОТГ.

«…тому вже зараз разом із працівниками ДСНС, національною поліцією та прикордонниками працюємо, щоб вжити всіх необхідних заходів безпеки та обмежити доступ людей найближчими днями до потенційно небезпечних місць», — переконує Куций.

Він додає, що моніторинг і контроль за ситуацією на водних об’єктах в посиленому режимі ОДА проводить разом з Басейновим управлінням водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю.

«Ми добре знаємо, що з природою краще не жартувати. У ці вихідні мешканцям Одещини та туристам краще пропустити відпочинок на річці чи лимані. Це може бути смертельно небезпечно. Попередьте близьких, які живуть у можливих районах підтоплення, та бережіть себе». — наголошує голова ОДА.

Про штормове попередження та загрозу паводків на річці Дністер на Одещині кажуть і у ДСНС. Може затопити автодорогу Одеса-Рені.

«27-29 червня, в наслідок проходження дощового паводку на р. Дністер біля с. Маяки очікується підйом рівнів води на 0,2-0,5 м, в наслідок цього можливий вихід води заплаву, затоплення траси Одеса-Рені, городів та господарських об’єктів в с. Яськи, м. Біляївка (Одеська область)», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 23-25 червня на заході України через сильні і затяжні зливи сталася повінь. Стихія накрила Чернівецьку, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську і Закарпатську області.

Через негоду підтоплені тисячі будинків, пошкоджені або зруйновані автодороги та мости. Рятувальники евакуювали сотні місцевих жителів.

Станом на ранок 25 червня рятувальники продовжували ліквідовувати наслідки негоди у п’яти областях Західної України.

Метеорологи повідомляли, що з 24 червня дощі на заході будуть поступово зменшуватись, але рівень води у річках відразу не спаде.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *