Стартував космічний корабель Ілона Маска

Про Ілона Маска знову говорить світ.  Сьогодні, 2 березня, “SpaceX” запустила його безпілотний космічний корабель Crew Dragon до Міжнародної космічної станції.

“Український репортер” нещодавно розповідав про те, що «Дракон», космічний корабель Маска, повинен покінчити з принизливою і досить дорогою залежністю від росіян у справі доставки астронавтів на Міжнародну космічну станцію (місце на «Союзi» коштує більше $80 мільйонів). А може так статися, що він повезе їх і до Місяця. Спочатку старт перенесли з середини січня на 8 лютого через шатдаун, коли 95% співробітників НАСА пішли в неоплачувану відпустку.  Потім – на березень…

І ось ще одна мрія Маска почала здійснюватися. За інформацією порталу “Bloomberg”, “це є важливою віхою для мети Ілона Маска – дозволити людям жити на інших планетах. На борту корабля перебуває манекен на ім’я Ріплі”.

Рішення NASA дати зелене світло космічним кораблям Маска – “прагнення відродити польоти американських астронавтів у космос після того, як програми пілотованих польотів на човниках Shuttle були припинені в 2011 році”, зазначають ЗМІ.

Фото: SpaceX ‏/ Twitter 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *