Вбивство Ноздровської. На мітингу з вимогою провести об’єктивне розслідування напали на очільника поліції Київщини (+відео)

На мітингу з вимогою покарати вбивць юристки й правозахисниці Ірини Ноздровської, який проходить під стінами Головного управління поліції Київщини, один з активістів напав на очільника обласної поліції Дмитра Ценова.

Ценов вийшов до людей, щоб пояснити, як відбувається розслідування. Поки він знайомив людей з ходом справи, на нього з кулаками накинувся невідомий чоловік. Він встиг схопити голову поліції Київщини за сорочку і кілька разів штовхнув, однак потім його відтіснили люди.

Поліцейський від людей не пішов, а звітував далі. Він пообіцяв взяти цю справу на особистий контроль і невдовзі відзвітувати перед активістами.

За словами Ценова, Ноздровська не зверталася до правоохоронних органів із заявою про погрози на її адресу. Люди питають, чому головним підозрюваним у вбивстві правозахисниці став її колишній коханий, а не родич чоловіка, якого вона запроторила за ґрати і який, за словами самої Ноздровської, їй погрожував.

Тим часом люди вимагають зустрічі з генеральним прокурором Юрієм Луценком. Щоправда, до Генпрокуратури не йдуть, а хочуть, щоб Луценко приїхав до них. Під будівлю ГУ НП у Київській області прибув лідер руху ОУН Микола Коханівський. Лунають заклики до відставки керівництва поліції Київщини.

Фото “Українська правда”

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *