Солом’янській “Просвіті” – тридцять років

11 травня 2024 рокуСолом’янська районна організація ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, яка входить до складу Київської «Просвіти», відзначила 30-річний ювілей.

На урочистості, що відбулися в Центральній бібліотеці Солом’янського району імені Григорія Сковороди, було запрошено просвітян, письменників, громадських діячів, науковців, читачів бібліотеки, артистів.

З вітальним словом на святковому заході виступив голова Київської «Просвіти» Кирило Стеценко – народний артист України, композитор, лауреат Народної премії імені Т. Шевченка; Георгій Філіпчук – перший заступник голови Центрального правління ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка, професор, дійсний член Національної академії педагогічних наук України;Наталія Осьмак – українська громадська діячка, біографиня і дослідниця життя і діяльності Кирила Осьмака, державного і політичного діяча, члена УЦР, президента головної визвольної ради (УГВР)- надпартійного органу – підпільного парламенту і уряду, який керував боротьбою УПА за незалежність України, директорка Центральної бібліотеки Солом’янського району м. Київ Іванна Щербина та інші.

22 роки очолює Солом’янську районну організацію ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Голота Зоя Яківна – творча особистість, людина слова і справи, людина, яка безмежно любить Україну і всією душею вболіває за неї. За багаторічну просвітницьку діяльність, особистий внесок у справу українського національного відродження та розвиток української культури Голота З.Я. відзначена численними нагородами, серед яких є і Почесна грамота Верховної Ради України, найвища просвітянська нагорода – медаль «Будівничий України», медаль Верховної Ради України «За особливі заслуги перед українським народом». Просвітницька діяльність Голоти З. Я. – приклад для наслідування.

Нагородами було відзначено активних просвітян за вагому культурно-просвітницьку роботу і внесок у справу українського національного відродження.

Просвітяни-патріоти говорили ро роль культурно-просвітницької роботи на сучасному етапі, про Перемогу і відродження України, адже «Просвіта» об’єднує людей зі спільними інтересами, лідерів, які здатні ініціювати нові, ефективні ідеї і втілювати їх у життя.
З ювілеєм, Солом’янська «Просвіто»! Процвітання і довголіття! Переможного Миру!

Ольга ХОДАЦЬКА,

заступниця голови Київської “Просвіти”

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *