Сніданок із розкутою заступницею голови МВС ледь не продали за 11 мільйонів гривень

На благодійному аукціоні “Сніданок із Анастасією Дєєвою“, який проходив на сайті ProZorro, переміг учасник Владислав Солошенко. Він погодився заплатити за сніданок з 25-річною заступницею Авакова 10 010 гривень.

В Інтернеті можна знайти інфорамацію, що Владислав Солошенко 1974 року народження – генеральний директор принаймні двох компаній – “Торговий дім “Китай” і “ПАНДА-ІНТЕР”ЄР”. Щоправда, сайти цих компаній не працюють, а домени виставлені на продаж.

Раніше інтернет вибухнув сенсацією, що за сніданок з розкутою заступницею міністра внутрішніх справ пані Олена Фесюн погодилася заплатити… 11 мільйонів гривень.

Щоправда, учасниця вказала, що помилилася і відмовилася від оплати вказаної суми. Таким чином переможцем став учасник з другою за величиною ставкою в 10 010 грн.

Нагадаємо, Анастасія Дєєва стала широко відома після того, як Інтернетом розлетілися її еротичні фотографії. Згодом з’ясувалося, що її призначили заступником міністра внутрішніх справ поза конкурсом, а щомісяця вона отримує премію в розмірі 14 тисяч гривень за “інтенсивну працю”.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.