Що варто узяти Україні “на озброєння” після форуму в Давосі

В Інституті цифрової трансформації (Київ) відбулася цікава й грунтовна розмова про тренди цьогорічного Світового економічного форуму в Давосі.

Сергій Вакарін

Куди нині рухається світ? Звичайно, до суперновітніх технологій, до цифрової економіки, зрештою до чергової індустріальної революції.

На цьому наголосив у доповіді керівник компанії “UkraineIS” Сергій Вакарін, запропонувавши стратегію реалізації рекомендацій Давосу-2019 в Україні на прикладі ключових панелей швейцарського форуму: ІТ та кібербезпека; нові “гравці” у боротьбі за космічний простір; нові системи ідентифікації та блокчейн; платіжні системи та криптовалюти; мобільні технології та штучний інтелект.

Які важливі моменти для України? Не секрет, що з’являються нові серйозні “гравці” у космосі. Відтак нашій країні варто шукати взаємовигідні варіанти співпраці з ними.

Ще один із ключових напрямків – блокчейн: основним застосуванням можуть стати не криптовалюти, а старт-контракти. До речі, у деяких країнах можлива навіть видача паспортів приватними компаніями на основі блокчейну.

Надзвичайно важливими є для нас стартапи та інновації (утім, для створення “Силіконової долини” в Україні держава має зрозуміти, яким чином ця справа стане вигідною для усіх)..

До речі, Сергій Вакарін представляє  за кордоном українські технології та стартапи, а також ділиться підсумками цих заходів з українською аудиторією.

Він просуває українські високі технології у світі, проводить форуми та веде бізнес-інкубатор для стартапів. Зокремв, представляв українські стартапи у США (Силіконова долина) та Європі (Світовий мобільний конгрес, Форум ІТ-директорів).

Фото із сайту Державного космічного агентства України

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *