Запорізькій області загрожує “італійський сценарій”

Запорізька область перейшла до “червоної” карантинної зони. Найгірша ситуація спостерігається в Запоріжжі – деякі лікарні заповнені на 100%. Місто йде до гіршого “італійському сценарієм”.

Про це повідомив голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

“Ми йдемо за найгіршим” італійському сценарієм “в обласному центрі. З киснем у нас все нормально, додаткові місця відкриємо. Питання – чи вистачить лікарів”, – сказав Старух.

“Італійський сценарій” розвитку епідемії – це коли зупинити спалах хвороби не вдається. Згідно з офіційними даними лабораторного центру МОЗ, за останню добу тільки в Запоріжжі було виявлено 622 випадки захворювання коронавірусів, 14 осіб померло від ускладнень і тільки 40 – одужали.

“У Запоріжжі у нас три чверті ліжок заповнені, в деяких лікарнях – до 100%. Необхідно вводити додаткові жорсткі обмеження. Локдауни давали результати”, – сказав глава області.

Сьогодні, 8 квітня, вранці відбулося засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, території отримали рекомендації щодо посилення обмежувальних заходів. Обласна влада нагадала керівникам територій про персональну відповідальність за епідемічну ситуацію на місцях.

“Я ходжу пішки і бачу як люди в маршрутках іноді їздять, ми повинні посилити контролюючі заходи. Дотримання маскового режиму чомусь стало факультативом. Хтось вважає, що це можна не робити. Ми, як державні органи, будемо вживати всіх заходів, щоб забезпечити виконання обмежень в повному обсязі. ми чітко дали пропозиції щодо транспорту. Може в Запоріжжі зроблять аналіз і вирішать повністю закрити транспорт, але ми бачимо в цьому невелику проблему, тому що людям треба добиратися до лікарень. “Швидкі” – це не таксі. більш того, людям треба зробити щеплення. Ці питання повинні бути опрацьовані “, – сказав Старух.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *