Захворів Папа Римський

Папа Римський Франциск захворів і вимушений був пропустити заплановану месу з римським духовенством по всьому місту в четвер.

Про це повідомляє видання AP News.

Під час нещодавньої меси у нього був кашель і нежить. Наразі у Ватикані не розповіли про характер хвороби Папи Франциска, проте заявили, що він згодом повернеться до виконання своїх обов’язків.

Пара Римський вирішив залишитися у Ватикані. Усі хвилюються за його здоров’я на тлі спалаху коронавірусу Covid-19 в Італії.

Водночас у Ватикані заявили, що у 83-річного понтифіка було «незначне нездужання», і він продовжить решту своєї запланованої роботи в четвер.

Про характер його хвороби не повідомляється. Але його було помічено з кашлем та нежиттю під час Попельної Середи.

Після ж цієї зустрічі, за словами, самого Франциска, він відчув “слабке нездужання”, а тому повернеться до виконання запланованої роботи пізніше.

Франциск повинен був поїхати до базиліки Святого Іоанна Латеранського, щоб зустрітися з римським духовенством і відсвяткувати покаяльну Месу на початку Великого посту. Франциск є єпископом Риму, але делегує щоденне управління архієпархією вікарію.

Нагадаємо, останнім часом у Франциска досить напружений графік, до якого входять публічні аудієнції.

Під час аудієнцій він часто намагається взаємодіяти з вірянами, тиснути їм руки, цілувати дітей. Також прихожани не стримувались, щоб поцілувати його кільце або обніматися з ним, як це роблять зазвичай. Можливо, серед них були хворі.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *