Як українцям не провести Новий рік у “червоній” зоні

Послабити карантинні обмеження в Україні можуть після спаду захворюваності, що залежить від виконання громадянами рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.

Про це повідомив на Радіо НВ головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

«Швидкість виходу кожної області з червоної зони залежить від кожного громадянина України: від рівня дотримання протиепідемічних вимог, від рівня вакцинації, від дуже багатьох інших чинників. За умови дотримання всіх вимог сподіваємося, що маємо шанси цей Новий рік провести не в червоній зоні», — зазначив Кузін.

Адаптивний карантин в Україні діятиме до кінця року. Наразі 17 областей знаходяться у зоні найсуворіших «червоних» обмежень.

Другий день поспіль в Україні фіксують стабільно високі показники захворюваності – 24 тисячі випадків COVID-19 за добу. На стаціонарному лікуванні перебуває 46 тисяч українців. Ліжка для хворих коронавірусом заповнені на 60%.

У Міністерстві охорони здоров’я поки не збираються впроваджувати суворіші карантинні обмеження, однак розширили перелік професій для обов’язкової вакцинації від коронавірусу. Станом на 12 листопада в Україні зробили вже понад 20 млн. щеплень від коронавірусу, понад 8 млн. осіб отримали дві дози.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *