ВООЗ: пандемія COVID-19 завдала більшу “масову травму”, ніж Друга світова війна

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Гебреісус стверджує, що пандемія COVID-19 спричинила більшу “масову травму”, ніж Друга світова війна.

Про це пише агенція Сіньхуа з посиланням на очільника ВООЗ.

“Світ зазнав масову травму, оскільки Друга світова війна зачепила багато життів. І зараз із пандемією COVID-19, з більшим масштабом, ще більше людей постраждало, майже увесь світ”, – сказав Гебреісус.

Він додав, що масова травма, спровокована пандемією коронавірусу, набагато перевершує післявоєнну і порадив держави враховувати цей чинник.

Своєю чергою, виконавчий директор програми надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров’я ВООЗ Майкл Раян заявив про необхідність розвитку державних програм підтримки психічного здоров’я.

“Ментальне здоров’я та психологічна підтримка осіб та громад повинні бути головними у всіх планах відновлення. На ці цілі мають бути виділені кошти”, – зауважив Раян.

Нагадаємо, що ВООЗ виступила проти ініціатив із запровадження цифрових “паспортів вакцинації”.

За даними ВООЗ, станом на початок березня 2021 року 1,9% населення у 40 країнах Європи отримали завершену серію щеплень від COVID-19.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, наразі у світі близько 10% населення мають антитіла від COVID-19.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *