Від коронавірусу помер американський співак Брюс Вільямсон

Відомий американський співак, екссоліст популярного гурту The Temptations Брюс Вільямсон помер 6 серпня. Причиною смерті стала коронавірусна інфекція.

COVID-19 нещадно вражає та забирає життя у багатьох людей. Так, днями від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, помер легендарний американський виконавець Брюс Вільямсон. Про це йдеться на сайті TMZ.

Співакові було 49 років. Він помер у власному будинку в Лас-Вегасі вечері 6 вересня. Про смерть артиста повідомив його сина Брюс Алан Вільямсон на особистій фейсбук-сторінці.

У світі немає слів, які можуть висловити те, що я зараз відчуваю. Я люблю тебе, татусю, дякую, що ти дивовижний, дякую, що ти любиш, дякую за те, що ти є, я молю Бога і ми зустрінемося знову. Я люблю тебе, татусю. Спочивай з миром, король Вільямсон,
– написав хлопець.

Брюс Вільямсон – американський R&B та соул-співак. Велику популярність Вільямсону принесла участь у складі колективу The Temptations. Він вступив туди у 2006 році і вистував разом із гуртом до 2015 року. Невдовзі артист вирішив покинути колектив та розпоча сольну кар’єру.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *