Вчені дізналися нові факти про коронавірус

Зокрема їм вдалося визначити, що вірус не здатен поширюватись на далеку відстань.

По мірі того як коронавірус шириться Європою, Азією та Близьким Сходом, нові дослідження розкривають більш чітку картину того як веде себе патоген.

Як повідомляє NYT, наразі важко зрозуміти наскільки смертельним є вірус. Однак рівень смертності є на 1% вищим, ніж сезонний грип. Непоміченою хвороба може бути від п’яти до семи днів.

Вакцину розробляти будуть як мінімум ще рік.

Новий коронавірус легко поширюється в закритих приміщеннях та є більш заразним ніж SARS, який лютував в Китаї в 2003 році. Збудник передається повітряно-крапельним шляхом, але є менш контагіозним ніж кір, вітряна віспа або туберкульоз, але його легше упіймати, ніж гепатит або ВІЛ.

Дослідження перебувають на ранньому етапі, але за попередніми оцінками, один хворий може заразити від двох до чотирьох інших людей без ефективних засобів стримування. Для порівняння хворий на грип може заразити 1,3 інших людей.

Коронавірус може поширюватися в діаметрі тільки 1 метра, а також не здатний до поширення на великі відстані. В організації розвіяли міф про те, що коронавірус може розноситися по повітрю на великі відстані.

Органи охорони здоров’я докладають величезних зусиль, щоб припинити епідемію. Але число інфікованих продовжує зростати в Італії, Ірані, Японії та Південній Кореї.

Нагадаємо: напередодні ВООЗ вирішила оголосити максимально високий рівень загрози епідемії коронавірусу.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *