Прогноз учених: пандемія коронавірусу в світі закінчиться не раніше грудня

Вчені з Сінгапурського університету технологій та дизайну спрогнозували можливе закінчення пандемії COVID-19 в світі в грудні 2020 року.

Про це свідчать дослідження цих вчених, повідомляє New York Post.

Зокрема, в США кінець боротьби з коронавірусів вчені прогнозують на вересень.

Як зазначає видання, в сінгапурському університеті технологій та дизайну дослідники використовують штучний інтелект для постійного оновлення своїх діаграм “життєвого циклу” пандемії по країнам світу.

В кінці квітня їх прогнози показали, що в США пандемія закінчиться до 20 вересня, а в Великобританії –  вже 27 серпня.

Однак з тих пір вчені видалили графіки зі свого веб-сайту, опублікувавши заяву про відмову від відповідальності, підкресливши, що дослідження проводилося виключно в освітніх цілях і може містити помилки.

Також вчені університету попереджають, що їх результати постійно розвиваються і уточнюються, і що їх прогнози не повинні призводити до поспішного згортання обмежувальних заходів по всьому світу.

“Надмірний оптимізм, заснований на деяких прогнозованих датах закінчення пандемії, небезпечний, тому що він може послабити нашу дисципліну і контроль, і викликати поширення вірусу”, – зазначили вони.

Станом на ранок 24 травня, в світі зафіксовано 5 407 414 випадків коронавірусу, 2 247 963 особи одужали і 344 025 загинули. За останню добу в світі було виявлено 9 464 нових випадків COVID-19.

Раніше вчені заявляли, що велика кількість смертей заражених коронавірусів в деяких країнах може бути пов’язана із нестачею вітаміну D.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *