“Шрек” в Інституті серця: МОЗ вимагає пояснень, чому співучасник убивства займає дитяче ліжко (+відео)

Пояснити, яким чином Юрій Крисін – керівник групи “тітушок” під час “Євромайдану” і співучасник убивства журналіста В’ячеслава Веремія – опинився на діагностиці в дитячому відділенні Інституту серця, вимагає від керівництва закладу в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. 

“Те, що у дитячому відділенні вроджених вад серця в Інституті серця серед дітей, які там лікуються, перебуває дорослий (!), неодноразово судимий і обвинувачуваний за організацію вбивства (!!!) чоловік Юрій Крисін, – неприйнятно. Проте таку інформацію поширюють у ЗМІ. Звертаємося до директора Інституту серця Бориса Тодурова з метою роз’яснення ситуації”, – написала Супрун у Фейсбуку.

У свою чергу Міністерство охорони здоров’я випустило заяву, що перевіряє інформацію про обставини перебування в Інституті серця фігуранта кількох кримінальних справ.

“МОЗ України звернулося до директора ДУ “Інститут серця МОЗ України” Бориса Тодурова з проханням надати пояснення, чи відповідає дійсності інформація, що в дитячому відділенні Інституту серця перебуває дорослий пацієнт, неодноразово засуджений і обвинувачений в багатьох насильницьких злочинах, включно з убивством.

Якщо інформація підтвердиться, лікарі Інституту серця повинні встановити, чи стан пацієнта дійсно потребував госпіталізації, чи, навпаки, стан його здоров’я дозволяє брати участь у судових засіданнях. Адже, за інформацією, поширеною в ЗМІ, ця особа шляхом перебування в закладі охорони здоров’я уникає участі в судових засіданнях у рамках численних судових процесів, де він є обвинуваченим”, – йдеться у заяві МОЗ.

Тим часом активісти праворадикальної організації “С14” стверджують, що людину, яка била протестувальників на Майдані і є співучасником убивства Веремія та фігурантом численних епізодів рейдерства у столиці, у дитяче відділення допоміг влаштувати Максим Івасенко, який є… чоловіком завідувачки цього відділення Ірини Аксьонової. Він сидів із Крисіним у палаті, коли до нього завітали ветерани АТО й активісти, однак швидко втік.

Максим Івасенко - чоловіком завідувачки дитячого відділення Інституту серця МОЗ Ірини Аксьонової

Нагадаємо, 26 лютого громадські активісти в палаті дитячого відділення Інституту серця (Тодурова) облили зеленкою Юрія Крисіна на прізвисько “Шрек”.

Вони стверджують, що Крисін намагається уникнути судового переслідування. Через перебування в лікарні, у п’ятницю, 23 лютого, він пропустив суд щодо стрілянини на АЗС у Києві, а 1 березня Солом’янський райсуд має розглядати апеляцію прокуратури щодо надто м’якого вироку Крисіну в справі про вбивство журналіста газети “Вести” В’ячеслава Веремія.

Все, що відбувалося в медичному центрі, можна побачити в міні-фільмі журналіста “Громадського” Богдана Кутєпова.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *