Медики назвали небезпечне ускладнення коронавірусу

Сінгапурські лікарі назвали несподіване небезпечне ускладнення перенесеної коронавірусної хвороби. Йдеться про гангрену нижніх кінцівок.

Про це пише The Straits Times.

Медики повідомили про випадок 39-річного пацієнта, який був госпіталізований з класичними симптомами коронавірусу-лихоманкою і задишкою. Захворювання протікало у важкій формі. Чоловіка підключили до апарату ШВЛ, кілька днів він перебував у комі. Незабаром його стан стабілізувався і здавалося, що пацієнт одужує. Однак раптово у нього з’явився сильний біль в правій нозі, а на пальцях з’явилися симптоми гангрени.

Лікарі провели ряд досліджень, результати яких показали утворення тромбу в аорті. При цьому медики відзначають, що до захворювання коронавірусом чоловік ніколи раніше не скаржився на проблеми з кровоносною системою. Йому провели екстрену операцію і встановили постійний стент. Через 3 місяці гангрена зникла.

“З урахуванням досить молодого віку і відсутності діабету гангрена на ногах – дуже несподіване явище. Також рідко тромб розвивається в аорті, яка є кровоносною судиною з високим потоком” , – кажуть лікарі.

Вони також додали, що цей випадок наочно доводить, що коронавірус у важкій формі збільшує ризик утворення тромбів, що загрожує ускладненнями, аж до серцевого нападу та інсульту.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *