Китайські медики повідомили про нову небезпеку коронавірусу

Китайський коронавірус продовжує забирати життя людей. За даними на 4 лютого, загинуло від вірусу 427 чоловік, і більше 20 тисяч людей заражені. У карантин помістили вже майже 24 тисячі осіб, а 680 чоловік благополучно перенесли коронавірус і пішли на поправку.

Як зазначає експерт по громадській охороні здоров’я з Єльського університету Чен Сі, пік захворюваності очікується до 21 лютого. Після цього епідемія повинна піти на спад, – повідомляє РБК-Україна.

Державний комітет з охорони здоров’я Китаю повідомив, що на поверхнях новий коронавірус може виживати до п’яти днів. Однак є й сумні новини – імунітет від коронавируса не виробляється. Таку заяву зробив директор по профілактиці і лікуванні пневмонії Клініки китайсько-японської дружби Чжан Цінян на прес-конференції.

Він зазначив, що у тих, хто перехворів коронавірусом і пішов на поправку, є ймовірність захворіти повторно, оскільки імунітет з’являється не завжди. Це пов’язано з тим, що вірус дуже швидко мутує. Якщо пацієнт переніс більш ранню форму коронавируса, то немає ніяких гарантій, що він не захворіє повторно.

Будь-який вірус, який потрапляє в організм людини, намагається закріпитися і захопити клітини організму. У відповідь на це імунна система виробляє антитіла, які розпізнають і вбивають клітини вірусу. Дуже часто буває так, що людина перехворівши або отримавши вакцину, повторно не заражається тим же штамом або інфекцією.

Однак в разі коронавируса з Ухані, цей процес не працює через постійні мутації штаму і за словами Чжана, немає впевненості, що антитіла, які виробилися в організмі, зможуть протистояти повторно видозміненому коронавірусу.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *