Коронавірус забрав життя відомої української художниці Вікторії Ковальчук

У Львові 4 квітня внаслідок ускладнень коронавірусної хвороби померла відома художниця, лауреат Державної премії ім. Лесі Українки Вікторія Ковальчук.

Про це повідомила у Фейсбуку режисер в Народному Домі м. Винники Мирослава Сидор.

Вікторія Ковальчук перебувала у реанімації у вкрай важкому стані.

26 березня вона розповідала, що коронавірусом хворіє вся родина – її мати, вона та син. Син Вікторії на її сторінці у Фейсбуку писав, що у четвер вона потрапила до реанімації.

“Сьогодні у Львові від нещадного ковіду упокоїлась відома львівська художниця Вікторія Ковальчук – неймовірно талановита, світла, чуйна. Небайдужа людина, красива і дуже добра жінка. Важко повірити і прийняти. Львів збіднів на ще один щедрий, неповторний талант. Дуже жаль і боляче, – написала Мирослава Сидор”.

Вікторія Ковальчук – українська художниця-ілюстраторка. Працювала в напрямках: книжкова графіка, станкова графіка, плакат, дизайн, сценічний костюм тощо. Народилася в Ковелі, жила і працювала у Львові. Оформила близько 200 книжок різних жанрів, серед них понад 30 книг для дітей.

Художниця розробила оригінальне оформлення українського Букваря, який отримав диплом І-го ступеня на Всеукраїнському конкурсі “Мистецтво книги” у 2000 році і був названий найкращою книгою року. Буквар отримав 9 перевидань загальним накладом понад 200 тисяч примірників.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *