Кому не можна вакцинуватися від коронавірусу – головний санлікар назвав групу ризику

Вакцинація від коронавірусу в Україні триває, однак не всі люди можуть отримати щеплення. За словами головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, є лише невеликий відсоток українців, які мають протипокази до вакцинації.

Про це він заявив в ефірі «Сніданок з 1+1». Головний санітарний лікар розповів, що до групи ризику входять виключно ті люди, які важко перенесли перше щеплення.

Тобто, якщо людина після першого щеплення отримала анафілаксію або несприятливу подію після імунізації, у такому випадку рахується, що ця людина має абсолютні медичні протипокази і друге щеплення їй просто не вводиться, — розповіли в Міністерстві охорони здоров’я.

Там наголосили, що це доволі рідкісна ситуація, а провести тестування наперед неможливо, тому варто прищепитися однією дозою та оцінити свій стан. Кузін додав, що перше щеплення не є фатальним, а в пунктах вакцинації є місця для надання медичної допомоги у випадку алергії або шоку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні пік захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 очікується в період із середини листопада до середини грудня 2021 року.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *