Епідемія в Італії досягла піку

Епідемія коронавірусу в Італії досягла піку, але існує ризик другої хвилі захворювання на півдні країни.

Про це повідомив голова Служби цивільної оборони Італії Анджело Борреллі, передає ANSA.

“Ситуація на півночі більш критична, але південь досі перебуває в небезпеці”, – сказав він.

Що стосується досягнення піку, то, за словами Борреллі, спостерігається уповільнення зростання нових випадків зараження, зокрема, тих, які потребують стаціонарного лікування.

У Вищому інституті здоров’я Італії (ISS) заявили, що попри те, що пік епідемії досягнуто, жорсткі карантинні заходи не можна скасовувати. Якщо обмеження будуть зняті або ослаблені, то епідемія може “відновитися раніше, ніж вона піде на спад”.

В Італії зареєстровано понад 105 тисяч випадків зараження коронавірусом, з них майже 12,5 тисячі померли. Понад 77 тисяч італійців досі інфіковані.

У всьому світі коронавірусом інфіковано більш 877 тисяч осіб. Від ускладнень, викликаних інфекцією, померли понад 40 тисяч пацієнтів. Від COVID-19 вилікувалися щонайменше 185 тисяч осіб.

США лідирують за кількістю випадків зараження – майже 190 тисяч американців захворіли на COVID-19. На другому і третьому місці Італія і Іспанія, в обох країнах кількість інфікованих перевищила 100 тисяч. Найбільше летальних випадків зафіксовано в Італії – від коронавірусу померли більше 12 тисяч осіб.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *