Дружина президента Франції захворіла на коронавірус

Дружина Еммануеля Макрона Бріджит отримала позитивний результат тесту на COVID-19 ще 24 грудня 2020 року. Водночас тяжких симптомів у першої леді Франції не було.

Однак про те, що у Бріджит Макрон виявили коронавірус і вона перехворіла на нього, заявили лише 9 січня. Про це повідомляє BFM TV.

За інформацією телеканалу, у 67-річної першої леді виявили коронавірус, коли президентське подружжя перебувало у відпустці у резиденції форт Брегансон.

Наразі Бріджит Макрон вже повністю одужала. Вже 30 – 31 грудня 2 додатково проведених тести на COVID-19 виявилися негативними.

Згідно з інформацією французьких ЗМІ, кабінет першої леді Франції не повідомляв про коронавірус у неї раніше, оскільки “він не мав впливу на суспільну повістку”.

У президента Франції Еммануеля Макрона виявили коронавірус 17 грудня. У нього були такі симптоми як кашель, ломота у тілі та слабкість.
Глава держави, його дружина та прем’єр-міністр Франції Жан Кастекс одразу пішли на самоізоляцію.
24 грудня з’явилася інформація, що в Еммануеля Макрона більше немає симптомів коронавірусу. Проте глава держави ще тиждень перебував на самоізоляції.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *