Адміністрація Трампа працює над створенням альтернативи ВООЗ

Адміністрація президента США Дональда Трампа працює над створенням власного агентства, яке буде займатися міжнародними кампаніями в галузі охорони здоров’я.

Про це повідомив держсекретар США Майк Помпео в інтерв’ю Fox Business.

“Ми знаємо, як проводити міжнародні кампанії в області охорони здоров’я, і ми сповнені рішучості знайти хороший спосіб бути лідером в глобальній політиці охорони здоров’я, яка врятувала життя людей у всьому світі”, – сказав він.

Помпео підкреслив, що “неприпустимо, щоб у ВООЗ надходили сотні мільйонів американських доларів, якщо вона не буде виконувати свої завдання”, – підкреслив Помпео.

15 квітня Дональд Трамп заявив про тимчасове припинення фінансування ВООЗ на час перевірки її реакції на пандемію коронавірусу.

Він зазначив, що ВООЗ не виконала свого основного призначення, проваливши роботу з інформування інших країн про небезпеку коронавірусу.

Також Трамп звинуватив ВООЗ в тому, що вона вела неправильну роботу по Китаю, покриваючи заяви влади.

Пізніше глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус закликав США переглянути своє рішення про припинення фінансування організації.

Число випадків коронавірусу в світі перевищило 3,8 млн. осіб. Понад 265 тисяч людей померли, понад 1,3 млн. пацієнтів одужали.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *