«России нужен юг Украины. А Киев – полякам». Колишній бранець Кремля Карпюк – про «відвертість» генерала ФСБ

Відразу після визволення з російських казематів і прибуття на рідну землю Микола Карпюк на бориспільському летовищі відповів на запитання кореспондента «Українського репортера» – яким чином зупинити російського агресора.

Микола Карпюк переконаний, що найсильнішою нашою зброєю є солідарність і єдність. І саме така єдність стала кісткою в горлі окупантів. Він пригадав, як одного разу російський генерал ФСБ, допитуючи його у в’язниці, вихвалявся, що рашисти планували «забрати» увесь південь України, а Київ… віддати Заходу або ж полякам.

Кремлівський режим засудив Миколу Карпюка до 22,5 років в’язниці за сфальшованою справою про начебто участь у бойових діях на боці чеченців проти росіян. Його було затримано у березні 2014 року під час перетину українсько-російського кордону.

7 вересня 35 українців, які перебували російських в’язницях, повернулися на Батьківщину. Кореспонденти “Українського репортера” разом із десятками колег, рідними і друзями  нещодавніх заручників путінського режиму, зустрічали бранців Кремля на бориспільському летовищі.

На фото: 8 вересня, аеропорт “Бориспіль”. Микола Карпюк відповідає на запитання “Українського репортера”.

Фото: “Український репортер”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *