Російським “Воровайкам” не буде місця на українській сцені

Міжнародний центр культури і мистецтв “Жовтневий палац” у Києві відмовився підписувати договір з організаторами концерту російського музичного гурту “Воровайки”.

Про це повідомляється на сторінці МЦКМ Жовтневий Палац у Фейсбуку.

“У зв’язку з повідомленнями ЗМІ про проведення концерту гурту “Воровайки” у МЦКМ “Жовтневий Палац” повідомляємо: на нашу адресу було направлено лист про проведення зазначеної події, але Жовтневий не підписав договір”, – йдеться в заяві установи.

Водночас у МВС заявили, що взагалі не пропустять російський гурт на територію України.

“Представники російської естради, які їздять до окупованих територій Криму та Донбасу, або хто приїжджає туди з порушенням, без дозволу України, не мають допуску на територію України. Щодо цього конкретного гурту. Якщо він був на окупованій території, то я впевнений, що і СБУ, і прикордонники не пропустять їх на нашу територію. А якщо цей гурт робив заяви, що Крим – це Росія, і в пісні це співалося, то дуже добре, що ви звернули на це увагу. І я впевнений, що керівництво прикордонної служби і СБУ теж зверне на це увагу”, – заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Гурт російського шансону “Воровайки”, який виконує антиукраїнські пісні, анонсував серію концертних виступів у містах України. 5 грудня стало відомо про тимчасове призупинення продажу квитків. На сайті дистриб’ютора анонсу про виступ 11 лютого в Києві також вже немає.

Скандальний гурт співає “блатні” пісні на кшталт “Хоп, мусорок”, підтримує російську агресію, збирався виступати в “ДНР”, а також пише українофобські тексти: “Курица – не птица, хохлы – не заграница. Крым теперь ночами Порошенко снится”, “Смелости нам хватит, хватит интересу, Если будет надо, заберем Одессу”.

На це гнівно відреагували українці з вимогою заборонити гастролерів в Україні.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *