Резонансна подія на Чернігівщині: поки судді були в нарадчій кімнаті, вбивця втік із суду

У Чернігівській області засуджений за вбивство чоловік втік із судової зали, поки судді у нарадчій кімнаті розглядали його апеляцію.

Про одне з резонансних вбивств, що сталося на території області, вже повідомлялося прокуратурою області. Тепер – ще одна резонансна подія – втеча прямо із зали суду.

Як повідомляється на сайті прокуратури Чернігівської області, у жовтні 2015 року у Прилуцькому районі обвинувачений на ґрунті існуючих неприязних відносин та раптово виниклого конфлікту здійснив постріл в область голови потерпілого з гладкоствольної мисливської зброї.

Внаслідок вогнепального поранення голови чоловік помер на місці події, а зловмисник, аби приховати злочин, скинув тіло загиблого з мосту в річку Удай.

У судових засіданнях прокурорами регіональної прокуратури вину особи доведено у повному обсязі, а вироком колегії суддів Деснянського районного суду м. Чернігова чоловіка засуджено за умисне вбивство та призначено покарання у виді 12 років позбавлення волі.

Винуватець з такою позицією прокурора та суду не погодився, подавши апеляційну скаргу, розгляд якої відбувся в Київському апеляційному суді.

Майже два місяці чоловік переховувався і 25 травня 2019 року був затриманий.

Наразі він перебуває у Чернігівському СІЗО, де очікує на виконання вироку та етапування у місця несвободи.

“Оцінюючи надані суду докази та передчуваючи незмінність позиції суду, під час перебування колегії суддів у нарадчій кімнаті, засуджений втік із зали судового засідання”, – йдеться в повідомленні.

“Майже 2 місяці чоловік переховувався від компетентних органів, проте зусиллями правоохоронців 25.05.2019 був затриманий”, – додали у прокуратурі.

Наразі затриманий перебуває у Чернігівському СІЗО, де очікує на виконання вироку та етапування.

Відзначається, що апеляційний суд залишив вирок суду попередньої інстанції в силі.

Чоловіка засудили за умисне вбивство (ч.1 ст.115 КК України) та призначили йому покарання у виді 12 років позбавлення волі.

Зокрема, встановлено, що у жовтні 2015 року він під час конфлікту “здійснив постріл в область голови потерпілого з гладкоствольної мисливської зброї”. Внаслідок поранення чоловік помер на місці події.

У подальшому засуджений скинув тіло загиблого з мосту в русло річки Удай.

Колегія суддів Деснянського районного суду Чернігова засудила його до 12 років позбавлення волі. Після цього чоловік подав апеляційну скаргу.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *