Ракета Ariane 5 успішно вивела на орбіту два телекомунікаційні супутники (+відео)

Ракета-носій Ariane 5, яка о 00:37 за Києвом стартувала з космодрому Куру у Французькій Гвіані, успішно вивела на орбіту два супутники зв’язку – британський HYLAS 4 і японський DSN-1/Superbird-8. 

Ariane 5 – одноразова європейська ракета-носій від французької компанії Arianespace, призначена для виведення вантажів на низьку орбіту Землі. Зараз є основною ракетою-носієм Європейського космічного агентства.

Японський супутник DSN-1/Superbird-8 важить 5 348 кг, його збудувала Mitsubishi Electric. Він забезпечуватиме захищеним зв’язком у X-діапазоні Міністерство оборони Японії і водночас надаватиме комерційні телекомунікаійні послуги в Японії для Sky Perfect JSAT Corp.

Британський супутник Hylas 4 важить 4 050 кг, його збудувала американська Orbital ATK для британської Avanti Communications. Цей космічний апарат забезпечуватиме високошвидкісним Інтернетом Європу та Африку.

Це став уже третій запуск з цього майданчика з початку року, 297-й космічний запуск компанії Arianespace і 98-й запуск ракет Ariane 5.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.