Поліція готова забезпечити правопорядок під час масових акцій – МВС

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий зазначив, що 8 та 9 грудня у Києві очікується проведення декількох масових акцій. Поліція, гвардія та рятувальники у співпраці із іншими правоохоронними органами та спецслужбами готові забезпечувати публічну безпеку та правопорядок під час цих заходів.

Про це він сказав під час координаційної наради у Головному управлінні Національної поліції Києва:

«Ми провели низку зустрічей із організаторами цих акцій. Наша позиція – усі вони не повинні переходити межу закону. У цілодобовому режимі вже розгорнуто роботу ситуаційного центру МВС. Ми будемо моніторити ситуацію і оперативно приймати рішення».

Він також повідомив, що всі поліцейські, гвардійці і рятувальники, зокрема підрозділи вибухотехніків та кінологів, а також поліція діалогу готові до забезпечення публічної безпеки.

Він також додав, що у зв’язку із перекриттям до новорічних свят Софійської площі, на вихідні буде відкрита для транспорту вулиця Хрещатик. Там буде працювати патрульна поліція для організації дорожнього руху.

До столичної поліції з Київської міської державної адміністрації надійшло чотири повідомлення та одна інформація з мережі Інтернет від громадян та організацій, які планують провести 8 та 9 грудня акції в центральній частині столиці. Заявлена організаторами кількість їхніх учасників становить декілька десятків тисяч осіб. Для забезпечення публічної безпеки та порядку буде залучено три тисячі правоохоронців і сформовано достатні сили резерву.

Заступник керівника Офісу Президента України Ганна Коваленко зазначила: «Ми розуміємо стурбованість суспільства. Для України це дійсно важливі міжнародні переговори, які відбудуться 9 грудня у Парижі. Їх не було декілька років, тому це створює певний ажіотаж і різні бачення цього процесу. Ми це також враховуємо і віримо у відповідальність людей, які збиратимуться під Офісом Президента. На випадок будь-яких загострень ситуації, я переконана, що Національна поліція та інші служби докладуть всіх зусиль, щоб все було мирно».

На фото: 2019. Майдан, віче – “Ні капітуляції!”

Фото: “Український репортер”

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.