“Побачив за вікном велику заграву. І одразу ж – страшний гуркіт” – очевидець авіакатастрофи у Броварах (+відео)

У Броварах кореспонденти «Українського репортера» поспілкувалися з деякими очевидцями авікатастрофи 18 січня гвинтокрила ДСНС, на борту якого перебували міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін, державний секретар МВС Юрій Лубкович, а також група працівників МВС.

-Того ранку я був удома, – говорить пенсіонер, колишній будівельник Юрій Петрович Зубець. – Приблизно 0 8.15 – 8.20 побачив за вікном  велику заграву. І одразу ж – страшний гуркіт, щось на зразок вибухів. Миттю свідомість пронизала думка: поруч з нашим будинком – дитсадок, а там медсестрою працює моя дружина, Ольга Костянтинівна.

Юрій Петрович каже, що його дружині дивом пощастило врятуватися. Перед падінням гелікоптера вона на короткий час вийшла з будівлі дитсадка у справах. А потім… Вогонь, дим… Дружина забігла всередину приміщення, разом з виховательками відрами з водою намагалися загасити вогонь, виводили дітей з кімнат…

Відомо, що у Броварах загинули 15 осіб. Точне число жертв трагедії ще встановлюється. Травмовано 25 людей, серед них – 10 дітей.

Фото “Українського репортера”.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”