Північна Корея замінувала кордон з Китаєм, щоб захиститися від коронавірусу

Північна Корея прийняла крайні заходи для захисту від коронавірусу і встановила наземні міни в прикордонних з Китаєм районах.

Про це повідомляє південнокорейське видання The Korea Herald з посиланням на Національну розвідувальну службу Сеула.

Під час закритого засідання Комітету з розвідки служба заявила, що Північна Корея побоюється, що поширення COVID-19 може привести до катастрофічних наслідків для країни через погану медичну інфраструктуру.

Згідно з даними розвідників, в документі зборів правлячої Робочої партії від 27 лютого йдеться, що в разі поширення вірусу в країні можуть загинути до 500 тисяч осіб.

«Північ заблокувала свої кордони і закопала наземні міни в деяких прикордонних з Китаєм районах», – сказав представник Ха Текён.

Відповідно до закону про надзвичайний стан Північної Кореї, посадові особи, які не в змозі контролювати хворобу, можуть бути засуджені до смертної кари.

«Є випадки, коли критичні пацієнти перевозилися вантажними вагонами, тому що існує ризик передачі, якщо їх перевозять поїздом», – додав він.

Раніше влада Північної Кореї попередили своїх громадян про хмари «жовтого пилу» з Китаю, який може принести з собою коронавірус.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *