Під Києвом клуб завгоспа Нацполіції працював у «карантин вихідного дня»

Клуб відпочинку NAVY під Києвом сина начальника Департаменту управління майном Нацполіції Івана Наумова працював 14 листопада, коли діяв «карантин вихідного дня». Поліцейських адміністрація в середину не впустила, після чого вони поїхали.

Про це йдеться у відеоблозі Bihus.Info.

Так, журналісти-розслідувачі зафіксували, як увечері суботи, 14 листопада, до клубу почали з’їжджатися відвідувачі. Парковка перед закладом була наполовину заповненою, а на вході стояв охоронець. Серед припаркованих машин — білий «Крайслер», яким користується Іван Наумов, зазначають Bihus.Info.

Загалом за годину журналісти нарахували два десятки відвідувачів. Відтак через порушення карантину вони викликали на місце події поліцію, яка прибула через 15 хвилин.

До патрульних вийшов чоловік, схожий на помічника Наумова, кажуть Bihus.Info. Він коротко поспілкувався з правоохоронцями і знову зайшов у заклад. Згодом поліцейські також пройшли повз охорону.

Тим часом на парковці, де в автомобілі перебували журналісти, вимкнули світло, а невідомі почали вимагати від знімальної групи покинути територію і погрожували потім їх не випустити.

Після того, як патрульні вийшли із закладу, вони розповіли журналістам, що їх на територію не пустили, а адміністрація запевняє, що заклад працює на виніс. Відтак правоохоронці розвернулися і поїхали.

Раніше Bihus.Info розповідали також про сам клуб відпочинку NAVY. Його відкрив наприкінці липня син начальника Департаменту управління майном Нацполіції Івана Наумова.

Сам Наумов визнав, що гроші на проєкт його син отримав з сімейного бюджету. Водночас журналісти зазначали, що жодних витрат на нього чиновник не задекларував.

Поки одним можна, інших закривають

Зазначимо, що не усім закладам поліцейські вірили на слово. Так, у суботу, 14 листопада, на столичному Печерську спецпризначенці штурмували, вибивши двері, елітний ресторан «Гавана», який працював у «карантин вихідного дня», та не впускав поліцейських всередину. У поліції також зазначали, що працівник закладу перед цим вдарив журналіста і не випускав знімальну групу з приміщення. Також у суботу правоохоронці закрили київські ресторани «Хлібний» та «Редкая птица». Довелося закритися і спортивному клубу Петра Порошенка «5 елемент».

Про «карантин вихідного дня»

Уряд запровадив його 11 листопада. Такий карантин діє з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Його запровадили до кінця листопада, тобто на 14 і 15, 21 і 22 та 28 і 29 листопада. У ці дні можуть працювати лише продуктові магазини, автозаправки, аптеки, фінансові установи та транспорт.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *