Під Києвом хулігани закидали електричку камінням і розбили голову машиністу

На Київщині ввечері 21 квітня біля зупиночної платформи Ворзель невідомі закидали камінням регіональний електропоїзд № 6631 “Київ – Малин”. У результаті розбили лобове скло кабіни локомотива, а машиніст отримав травму голови. Про це повідомляє “Укрзалізниця”.

Це не єдиний випадок, коли на ділянці Немішаєве – Ірпінь хулігани закидають камінням поїзди.

З початку квітня на перегоні Ірша – Тетерів, що на Київщині, невідомі тричі обкидали камінням поїзд № 706 “Перемишль – Київ”.

20 квітня було розбите зовнішнє скло в одному вагоні поїзда, 14 квітня розбите подвійне скло, а 13 квітня розбите зовнішнє скло вхідних дверей у вагоні та в тамбурі стюардів вагона.

Також хулігани кладуть сторонні предмети на колії, що може призвести до страшної аварії. Так, 12 квітня на перегоні Буча – Ірпінь пасажирський поїзд № 46 сполученням “Ужгород – Лисичанськ” зупинився через наїзд на дерев’яну колоду, підкладену на колію. Раніше, 31 березня, на станції Клавдієве поїзд № 132 сполученням “Львів – Харків” наїхав на камінь, що лежав на колії.

Відомча воєнізована охорона “Укрзалізниці” не в змозі припинити ці напади, тож монополіст звернувся до поліції з вимогою знайти і покарати винних.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *