Перша дитяча велобібліотека запрацює у столичному парку “Позняки”

Вже цієї весни бібліотека “B.Book Bike” курсуватиме на велосипеді парками Києва. А старт книжкова акція візьме 21 квітня у столичному парку “Позняки”. Про це повідомила Асоціація велосипедистів Києва у своїй сторінці у Фейсбуку.

Мета проекту “B.Book Bike” – розвиток культури читання серед дітей через доступність та мобільність бібліотек, фонд яких формуються з книг, подарованих киянами. Партнером проекту виступила мережа навчальних центрів “Англійська Хелен Дорон”, де не тільки навчають дітей та підлітків спілкуватися англійською мовою, але й вчать важливим цінностям та прагнуть, щоб школярі й студенти росли кращими, активними громадянами світу. Тому в компанії підтримали проект зі створення першої дитячої велобібліотеки у Києві. Для запуску проекту студенти “Англійська Хелен Дорон” збирають 1 000 книг.

Завітайте 21 квітня до парку “Позняки”. Тут з 11.00 до 15.00 викладачі “Англійська Хелен Дорон” читатимуть книжки англійською мовою, а також проводитимуть захоплюючі майстер-класи та читацькі перегони.

“Дуже голодна гусениця”, “Медведик, який любить метеликів”, “Свинка Пеппа” та інші герої чекають на розширення своєї казкової кампанії. “Подаруйте 21 квітня велобібліотеці книжку будь-якою мовою, і вона принесе радість та розширить кругозір маленьких киян”, – запрошують організатори.

Міжнародна мережа “Англійська Хелен Дорон” має 30-річний досвід успішного навчання дітей від 3 місяців та підлітків до 18 років. Завдяки їй більше двох мільйонів дітей у 36 країнах світу розмовляють англійською.

В Україні мережа налічує 63 навчальних центрів у 24 містах. Студенти вчать англійську мову як другу рідну через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *