Діти з окупованих територій Донбасу вчитимуться безкоштовно

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який надає право на повну або часткову оплату навчання дітей, які проживають на окупованих територіях та на лінії зіткнення.

Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях та у населених пунктах на лінії зіткнення”  опубліковано на сайті голови держави.

Цей документ передбачатиме повну або часткову оплату навчання, безкоштовне надання підручників, стипендіальне забезпечення, безкоштовне забезпечення проживання в гуртожитках або інше. Низку таких заходів і умови їх надання визначатиме Кабінет Міністрів.

“Документ спрямований на посилення державної підтримки при здобутті освіти у державних та комунальних навчальних закладах для відповідної категорії людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях та у населених пунктах на лінії зіткнення”, – йдеться у повідомленні.

Таке рішення продиктоване необхідністю формувати проукраїнську позиції серед молоді, яка проживає на даних територіях, та сприятиме її соціальній адаптації.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *