Ось така “подяка” від окупантів за безкоштовну електрику

Ірина ВЕРИГІНА, громадська діячка

Лише за січень Луганське енергетичне об’єднання профінансувало окуповану частину Луганщини на суму 270 мільйонів гривень.

У результаті шквального обстрілу Луганщини три села – Золоте, Трьохізбенка та Врублівка – залишаються без електрики. Для відновлення електропостачання в ЛЕО немає коштів.

«Лінії електропередач і обладнання пошкоджені в результаті обстрілу з боку неконтрольованої території (НКТ), що, очевидно, є своєрідною подякою незаконних збройних формувань за електроенергію, яка надходить до них з України.

Так, за січень 2017 року перетік на НКТ у грошовому еквіваленті орієнтовно склав близько 270 мільйонів гривень, приблизно такі ж обсяги електроенергії надійшли на НКТ і в грудні минулого року. До того ж електроенергія постачається на той бік фактично безкоштовно, хоча ЛЕО і протестує проти цього протягом останніх двох років.

Також у «ЛНР» продовжують споживати воду з української території, яка подається Попаснянським водоканалом», – йдеться у повідомленні ЛЕО.

Через відсутність палива і грошей на рахунках ЛЕО ремонтні бригади не можуть виїхати до пошкоджених електромереж.

Ситуація з енергопостачанням Луганщини залишається критичною. Ні Кабінет Міністрів, ні Міністерство з питань тимчасово окупованих територій не займаються цим питанням. Уряд мав би давно розробити систему енергетичної безпеки Луганщини та повернути ЛЕО до державної власності.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *