Олімпіада: українці здобули три медалі — «золото» та дві «бронзи

У дев’ятий день Олімпійських ігор у Парижі, 4 серпня, представники національної збірної України змагалися у семи видах спорту.

Вони здобули три медалі — «золото» та дві «бронзи» у легкій атлетиці, повідомляє НОК України.

Легка атлетика: Ярослава Магучіх , чинна чемпіонка світу, з першої спроби підкорила висоту 2.10 м, тим самим оновивши світовий рекорд, що тримався 37 років. Тепер до своїх здобутків українка додала «золото» Олімпійських ігор.

Бронза в Ірини Геращенко, яка також за спробами випередила ще чотирьох спортсменок, які, як і вона, зупинилися на висоті 1.95 м. Українка розділила третє місце з іншою представницею Австралії Елеанор Паттерсон, з якою в неї були ідентичні показники

Метальник молота Михайло Кохан з результатом 79.39 м виборов бронзу.

Ірина Климець, показавши результат 66,95м, завершила виступи на 26-у місці у метанні молота.

У бігу на 400 м з барʼєрами Анна Рижикова фінішувала четвертою у своєму кваліфікаційному забігу і матиме шанс поборотися за вихід у півфінал через втішний раунд.

На цій же стадії продовжить боротьбу ще одна представниця України у цьому ж виді — Вікторія Ткачук, яка у своєму кваліфікаційному забігу стала восьмою.

Олександр Погорілко посів 6-те місце у своєму кваліфікаційному забігу на 400 м і матиме шанс поборотися за вихід у півфінал через втішний раунд.

Стендова стрільба (скіт): Ірина Маловічко показала 24-й результат у кваліфікації і не змогла вийти до фіналу.

Кульова стрільба (швидкострільний пістолет 25 м): Павло Коростильов вийшов у фінал. На восьмому місці, за два кроки від топ-6, що продовжить боротьбу за нагороди, зупинився ще один представник України Максим Городинець.

Велоспорт (шосе): Юлія Бірюкова фінішувала 67-ю в груповій гонці.

Спортивна гімнастика: Назар Чепурний та Ігор Радівілов посіли 6-е та 8-е місця відповідно у фіналі опорного стрибка.

Веслувальний слалом (каяк-крос): Вікторія Ус, показавши другий результат у своєму заїзді, вийшла до 1/4 фінал.

Бокс (вагова категорія 80 кг): Олександр Хижняк переміг у півфіналі дворазового олімпійського чемпіона кубинця Арлена Лопеса Кардона і боксуватиме за «золото» Олімпіади.

У медальному заліку, з шістьма нагородами, Україна посідає 17-ту позицію.

5 серпня українці вийдуть на старт у шести видах спорту.

Кульова стрільба (швидкострільний пістолет 25 м): чоловіки, фінал: Павло Коростильов.

Стрибки у воду (вишка 10 м): жінки, кваліфікація: Софія Лискун.

Легка атлетика: жінки, втішні забіги, 400м з барʼєрами: Анна Рижикова, Вікторія Ткачук.

Чоловіки, втішні забіги, 400 м: Олександр Погорілко.

Спортивна гімнастика: чоловіки, паралельні бруси, фінал: Ілля Ковтун, Олег Верняєв.

Боротьба (вагова категорія до 68 кг: жінки, 1/8 фіналу: Тетяна Сова-Ріжко.

Веслувальний слалом (каяк-крос): 1/4 фіналу: Вікторія Ус.