Олег Сенцов попросив вибачення за скандальні висловлювання своєї сестри

Двоюрідна сестра Сенцова Наталія Каплан опублікувала на своїй сторінці у фейсбуці низку негативних та обурливих заяв про Україну. Відомий режисер та колишній бранець Кремля перепросив за неї та пояснив таку поведінку важким психологічним станом.

Як зазначив Олег Сенцов, емоційні пости у фейсбуці жінки з’явилися на фоні загострення депресії.

Ексбранець Кремля переконаний, що причиною агресії Каплан стала депресія та тяжкий психологічний стан, в якому вона перебуває вже тривалий час.

Мені прикро, що моїй двоюрідній сестрі Наташі так зараз погано, і в неї з’явилися емоційні пости у Фейсбуці. Я прошу вибачення за її різкі слова в бік України. Це дуже гірко, – написав Сенцов.

Він також подякував Наталі за багаторічну підтримку.

Варто зауважити, що не всі користувачі мережі, які прокоментували допис Сенцова, вважають депресію виправданням слів Каплан. Ось, що пишуть люди:

“Угу. Я сьогодні вас трішечки зрадила, але є причина – поганий настрій… Друже, не буває жінка трішки вагітною, злодій – трішки злодієм, колаборант – трішки зрадником”.
“Наташа зробила титанічну роботу, коли Олег був в ув’язненні. Мало хто знає, мало хто розуміє. Це однозначно важко як фізично, так і емоційно”.
“Вона не єдина людина з проблемами. Як можна таке пробачити? Зручно виправдовувати негідні слова та вчинки психічними хворобами”.
“Людина має право на відчай”.
Що сказала Каплан про Україну
21 вересня на сторінці Наталі Каплан у фейсбуці з’явилися одразу декілька гнівних постів. У першому вона послала Україну на**й та закликала не приїжджати сюди, бо це “найгірша країна для еміграції”. Після обурення у соцмережах Каплан написала, що сама “Україна посилала її на***й 5 років”, а вона у відповідь “лише пост у фейсбуці написала”.

Однак такі “пояснення” не влаштували користувачів соцмереж і вони почали масово відписувати від двоюрідної сестри Сенцова.

Ще у листопаді 2019 року Каплан поділилась на сторінці у Фейсбуку власною історією переживань. Жінка зізналась, що має чималі проблеми з алкоголем, не може відкритись людям, є лесбіянкою та самітницею. Окрім цього, вона страждає на депресію та “сидить” на антидепресантах.

У Фейсбуку Олег Сенцов написав:

Мені прикро, що моїй двоюрідній сестрі Наташі так зараз погано, і на фоні загострення депресії в неї з’явились емоційні пости в фейсбуці. Я прошу вибачення за її різкі слова в бік України. Це дуже гірко. Вдячний Наташі за багаторічну підтримку та прошу з розумінням віднестись до тяжкого психологічного стану, в якому вона знаходиться вже тривалий час.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *