Обшуки у київській лабораторії “ЄВРОЛАБ”. Коментар Андрія Пальчевського

Головне слідче управління СБ України розслідує кримінальне провадження за фактом можливого вчинення посадовими особами фірми «ЄВРОЛАБ» дій, які спрямовані на поширення епідемії COVID-19 та заподіяння шкоди здоров’ю населення України.

Зокрема, мова йде про навмисне неповідомлення відповідних державних органів інформації про позитивні результати тестів на коронавірус у окремих осіб, повідомляє СБУ.

1 квітня на підставі судової ухвали були проведені обшуки в приміщеннях «Євролаб» для встановлення усіх обставин даного правопорушення. Вилучено необхідні для слідства документи та інформацію.

Найближчим часом ці документи опрацюють із залученням фахівців Міністерства охорони здоров’я України, після чого будуть прийняті відповідні процесуальні рішення у кримінальному провадженні. Досудове розслідування триває, проводяться всі необхідні та передбачені чинним законодавством слідчі й розшукові дії.

Служба безпеки України вважає неприпустимим, коли окремі особи, що своїми діями поставили під загрозу здоров’я та життя багатьох людей, намагаються уникнути відповідальності, переводячи ситуацію у політичну площину.

Медлабраторія «ЄВРОЛАБ» належить бізнесмену, телеведучому і політичному експерту Андрію Пальчевському. Днями в ефірі “112.ua” він розповів про обшуки: мовляв, це спроба прив’язати його “до того, що, нібито, київська лабораторія не повідомила про три випадки захворювання, і таким чином посприяла розвитку епідемії”.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.