Новий керівник Київщини обіцяє сільському лікарю 2 гектари і 15 тисяч гривень (+відео)

Сьогодні КОДА обіцяє лікарям ледве не золоті гори. Бо жахлива кадрова криза. А ще недавно обласна влада раділа й аплодувала успіхам медреформи. На початку року тодішній голова Київської облдержадміністрації Олександр Терещук з  гордістю заявив про те, що “медична реформа на Київщині йде впевненими кроками”.

Він публічно сказав: “Особливо приємно, що якісні медичні послуги реально почали відчувати мешканці села”, “Київщина успішно пройшла перший етап медичної реформи та має 7-й результат серед регіонів України по відсотку укладених декларацій і 6-й – по кількості…”

Можливо, “великі успіхи” у цій сфері вплинули на те, що очільницю департаменту охорони здоров’я КОДА Аллу Арешкович у 2018 році було підвищено на посаді – вона стала заступником голови облдержадміністрації.

Утім, про “впевнені кроки медреформи” новий керівник області, схоже, не схильний говорити. Голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян відвідав село Пії, що неподалік Ржищева.

Отож КОДА б’є на сполох. Читаємо офіційне повідомлення облдержадміністрації:

“Як з’ясувалося у ході візиту, однією з найбільш гострих є проблема з медичним персоналом у сільській місцевості”. Виходить, не все так чудово з медициною на Київщині. Дуже вже поспішали бити в тулумбаси, рапортуючи про те, що настає щасливе життя. Невже пані Арешкович не бачила, що відбувається в таких селах як Пії? Чи вона не відвідувала їх? Чому мовчала? Чому не порадила своєму начальникові – Терещуку -, що в тулумбаси ранувато бити?

Послухаймо, що говорить сьогодні голова облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян:

«Побачив сьогодні амбулаторію, але без лікарів. Тому розшукуємо лікаря!»

Він звернувся до мешканців області з ініціативою допомогти у пошуку персоналу: «Розумію, дуже важливо мати лікаря поруч, особливо коли до районної лікарні далеко і не кожен може туди швидко доїхати. Кажуть, всі відмовляються, не хочуть працювати у селі. Давайте допоможемо. Умови праці непогані – житло, зарплата 15 000 гривень, ще й земля як бонус (цілих два гектари). Прошу від вас максимального поширення інформації! Ми сильні, коли разом».

Відеозвернення голови КОДА

https://www.facebook.com/mykhailo.bnoairiian/videos/2428512634138521/

 

Довідково: село Пії входить до Ржищівської об’єднаної територіальної громади. Розташоване за 20 км від Миронівки, за 25 км від Кагарлика, за 15 км від Ржищева. Площа населеного пункту — 440 га. Населення за переписом 2001 року — 1147 осіб, 2015 року — 1019.

Фото: “Український репортер”

Читайте також:

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *