Нардеп Ігор Мосійчук наполохав росіян, нагадавши історію їхнього державного свята

«Украинский националист пригрозил оккупировать Россию», – під таким заголовком вийшли публікації в низці провідних російських газет, передає «Український репортер».

Річ у тім, що Мосійчук своєрідно привітав росіян із Днем народної єдності, який вони відзначали вчора. За усталеною в РФ міфологією, 4 листопада 1612 року відбулося визволення Москви від «польських інтервентів».

«Насправді Московію того дня полишило 12-тисячне військо гетьмана Ходкевича до складу якого входило 8 тисяч українських козаків, – написав Мосійчук у Фейсбуку. – Уже за шість років польсько-українські війська на чолі з польським королевичем Владиславом та українським гетьманом Сагайдачним взяли Москву в облогу. Московія визнала поразку в цій війні й уклала ганебне для себе перемир’я.

Отже, виходить, що РФ відзначає день визволення від української окупації який став можливим виключно з доброї волі козаків які абсолютно без примусу покинули Кремль».

Сьогодні, на думку нардепа, історія повторюється. «І сучасній Московії слід очікувати новітньої української окупації. Ми вже йдемо! Ви розбудили Націю воїнів і тепер її може заспокоїти лише окупація Московії та руйнація Кремля, повалення тамтешньої тиранії та розподіл РФ між країнами переможцями», – констатував Ігор Мосійчук.

Відео “Українського репортера” на цю тему:

 

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *