Найстаріший чоловік у світі поділився секретом довголіття

У світі визнали нового найстарішого чоловіка – ним став 112-річний Еміліо Флорес Маркес з Пуерто-Ріко, який вже увійшов до Книги рекордів Гіннесса.

Як повідомляє Depo.ua, чоловік народився на північному сході острова Пуерто-Ріко 8 серпня 1908 року. Він був найстаршим з 10 дітей в сім’ї. Маркес працював на сімейній тростинній фермі, займався поливом і збором врожаю.

“Оскільки я був найстаршим, я не тільки працював на фермі, а й дбав про своїх братів і сестер”, – розповів він.

Чоловік був одружений протягом 75 років, поки його дружина Андреа Перес не померла у 2010 році. У них народилося четверо дітей, двоє з яких живі й продовжують піклуватися про батька. Також у чоловіка є п’ятеро онуків і п’ятеро правнуків.

За словами пуерториканця, секрет його довголіття в тому, що він завжди обирав любов, а не ненависть.

“Мій батько виховав мене в любові і навчив любити всіх навколо. Він навчив мене і моїх братів і сестер робити добро і ділитися”, – розповів він.

Відомо, що раніше найстаршим чоловіком планети був визнаний румун Думітру Коменеску, який помер на 112-му році життя 27 червня 2020 року. Світовий рекорд довголіття належить француженці Жанні Кальман, яка померла в серпні 1997 року в віці 122 років і 164 днів, проте дослідники піддають її вік сумніву.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *