Начальник поліції Києва вибачився за дії підлеглого, який вигукнув: “Ложись, бандера!”

Гучні події у Подільському районі Києва 9 лютого, коли відбулися сутички між загоном спецпризначення МВС і громадськими активістами, прокоментував під час брифінгу начальник Головного управління поліції Києва Андрій Крищенко.

Один із епізодів стосується застосування правоохоронцями сили біля будівлі Подільського райуправління поліції. Один і поліцейських вигукнув: “Ложись, бандера!”. Журналісти запитали Крищенка, чи знає він прізвище цього підлеглого і яку правову оцінку вже надано? Адже ця образа прозвучала вже після Майдану, Революції Гідності! Зрештою, хто з поліцейських столичних керманичів відповідає за ідеологічну підготовку вартових правопорядку?

Крищенко відповів, що особисто вибачається за дії цього працівника поліції і вважає його дії неприпустимими. Його буде покарано.

Водночас начальник поліції не назвав прізвище цього поліцейського, мотивуючи тим, що триває досудове розслідування.

У соцмережах вчинок поліцейського викликав гнів і обурення українців, вони пишуть, що активістів били й принижували колишні “беркутівці”. Патріоти намагаються встановити прізвище цього негідника. Чекаємо на висновки об’єктивного розслідування.

Про події у столиці 9 лютого читайте: 

 

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *