На Закарпатті закінчуються місця для госпіталізації хворих на COVID-19 в опорних лікарнях

Через погіршення епідситуації на Закарпатті різко зросла кількість госпіталізованих хворих на COVID-19. У лікарнях першої хвилі вже переповнені реанімаційні відділення.

Про це повідомив головний лікар Закарпатської інфекційної лікарні Михайло Поляк на брифінгу 20 червня.

«Погіршення епідситуації на Закарпатті призвело до різкого збільшення госпіталізованих хворих, в лікарнях першої хвилі реанімаційні відділення переповнені. За останні два тижні кількість хворих на коронавірус зросла у рази, ми скоро дійдемо до того, що не будемо мати місця для госпіталізації» — сказав Поляк.

Він пояснив, що зараз у лікарнях першої хвилі приймають незначну кількість хворих, адже процес одужання йде важко — лікування у стаціонарі триває близько 3-х тижнів.

«На ранок 20 червня у лікарнях першої хвилі є 179 хворих. Учора виписано лише 11. Не виписуємо — отже, не маємо куди класти нових», — зазначив Поляк.

Він додав, що з 19 червня хворих на COVID-19 госпіталізують в районні лікарні.

«Але в деяких районах — Хустському, Свалявському, Іршавському, вони також переповнені. На сьогодні є понад 30 хворих в кожній», — повідомив головний лікар.

Зазначимо, що останніми днями Закарпаття серед лідерів за кількістю нових хворих на COVID-19 в Україні.

З початку епідемії в Україні COVID-19 виявили у 35 825 людей, з них 994 померли, а 16 406 пацієнтів одужали. За добу зафіксували 841 новий випадок.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *