На Закарпатті лісничі вбили рись із Червоної книги

Лісничі Рахівського лісового господарства Закарпатської області вбили рись із Червоної книги. Фотографіями вбитої рідкісної тварини похвалилися у соцмережах. Першим про це повідомив Василь Шемот у групі “Небайдужа Рахівщина”.

За його даними, вбивцями червонокнижної рисі є лісничий ДП “Рахівське ЛДГ”, голова районного товариства мисливців і рибалок “Говерла” Віктор Кабаль і його син Михайло. Він також опублікував відповідні фотографії.

“На злодієві капелюх горить! Або так наохоронявся, що і сам попався… Не так давно лісничий Устеріцького лісництва ДП “Рахівське ЛДГ” Кабаль Володимир Юрійович по новинах ТСН говорив про “пестуна”, який занесений до Червоної книги України, а так звана “Прес-служба ДП “Рахівське ЛДГ” із Закарпатським ОУМГ всім розказували, як працівники Устеріцького лісництва браконьєрів ловили.

Отож, шановні вищезгадані, поясніть, будь ласка, як лісничий Кабаль В.Ю. зі своїм сином Кабаль М.В. відстрілюють Рись та Тетерука, які занесені до Червоної книги України??? Чи Червона книга України тільки для простого люду???

Також хочу нагадати, що лісничий ДП “Рахівське ЛДГ” Кабаль В.Ю. є головою РТМР “Говерла”, а його син Кабаль М.В. – заступник голови РТМР “Говерла”. Виходить те, що браконьєром є сам лісничий Устеріцького лісництва ДП “Рахівське ЛДГ”. Чи прикриють і надалі ДП “Рахівське ЛДГ”, Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства і поліція лісничого-браконьєра Кабаля В.Ю???” – написав житель Закарпаття.

Згідно з даними Червоної книги, в українських Карпатах лишилося всього 350 особин цієї прекрасної тварини, повідомила журналістка Галина Плачинда.

Через скандал і збурення громадськості Державне агентство лісових ресурсів України повідомило, що ініціює службове розслідування.

“Незаконний відстріл тварин є злочином, за який передбачена відповідальність, зокрема, за вбивство червонокнижних видів тварин передбачена кримінальна відповідальність.

Держлісагентство жорстко засуджує будь-які подібні дії, особливо, якщо вони могли бути вчинені працівниками лісової галузі України.

З метою з’ясування всіх обставин та перевірки інформації, викладеної у соціальній мережі Facebook, Держлісагентство ініціювало службове розслідування стосовно лісничого, про якого йдеться у публікації, і на цей час відсторонило його від виконання посадових обов’язків.

У разі підтвердження інформації будуть вжиті відповідні заходи. Про результати розслідування буде повідомлено додатково”, – йдеться у повідомленні.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *