На Прикарпатті 11-річна дівчинка народила немовля від 65-річного гвалтівника

В Івано-Франківській області 65-річного чоловіка обвинувачують у систематичному ґвалтуванні 11-річної дівчинки, внаслідок чого вона завагітніла та народила немовля.

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківського апеляційного суду.

Згідно з повідомленням, з січня по серпень 2018 року одружений чоловік, періодично вступав у статеві зносини з 11-ти річною дівчинкою, яка у вихідні дні проживала з подружжям.

За показами потерпілої, злочинні дії підозрюваний вчиняв в час, коли його дружина йшла до церкви. Дівчинка в результаті цих дій завагітніла і в грудні 2018 року народила дитину на 34 тижні вагітності (експертизою факт батьківства підтверджений).

Причетність зловмисника до вчинення злочину підтверджується зібраними доказами: протоколом допиту малолітньої потерпілої, протоколом допиту свідка, висновком психолого-психіатричної експертизи малолітньої, висновком судової молекулярно-генетичної експертизи та іншими матеріалами кримінального провадження в їх сукупності.

Як зазначається, чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 днів.

Захисник підозрюваного оскаржував ухвалу в апеляційному суді та просив визначити інший запобіжний захід, однак його апеляцію не було задоволено.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *