Міст метро у Києві – об’єкт нападу. Зловмисника затримано (+фото)

До української столиці сьогодні, 18 вересня, було прикуто особливу увагу. Зловмисник заблокував міст метро, погрожуючи висадити його в повітря.

Про ситуацію розповів у Фейсбуку директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

“Це була особлива і складна поліцейська операція. Міст метро у Києві – стратегічний об’єкт підвищеної небезпеки. Його зупинка паралізувала пів столиці. У найвищій точці мосту перебував озброєний зловмисник у машині. Колишній військовий. Не простий, дуже фаховий стрілець. Відкривав вогонь у повітря.

Влучив у спостережний дрон, який впав у ріку. Погрожував підірвати міст. Враховуючи, що цього літа він добровільно здав у поліцію кіло вибухівки і патрони, у машині могло бути що завгодно. Наслідки підриву машини з вибухівкою на мосту метро уявити було складно. Існувала також загроза, що він продовжить рух вперед у напрямку лівого берега у житлові квартали, де виникла би загроза киянам…

Обидва виїзди з мосту перекрила бронетехніка, розклали їжаки для примусової зупинки машини. З повітря за зловмисником спостерігали дрони, рух по Дніпру блокувала водна поліція. Снайпери зайняли позиції…

Враховуючи невдалі спроби почати змістовні перемовини і вочевидь неадекватний стан підозрюваного, наближення темної пори доби, коли операція суттєво би ускладнилася, було прийнято рішення почати штурмові дії.

Дві групи Департаменту “Корпус оперативно-раптової дії” Національної поліції України під прикриттям БТРа з українським прапором і бронемашини “Варта” наблизилися до підозрюваного і змусили його вийти з машини, лягти на дорогу і затримали без жодного пострілу. На місці виявили тубус з гранатомету і мисливську зброю. Так само було вилучено нарізний карабін і пістолет”.

Тим часом, журналісти “ТСН” повідомили, що затриманим виявився Олексій Белько. Йому 43 роки, мешкав у Севастополі, нині у Києві. Півтора місяці тому його звільнили з військової служби, звання – старший сержант.

У його київському помешканні правоохоронці провели обшуки. Про достеменні причини його вчинку поки що на офіційному рівні не повідомляють.

Фото із Фейсбук-сторінки Аретема Шевченка.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *