Міс Україна-2019 вчергове “відзначилася”

Володарка титулу «Міс Україна – 2019» Маргарита Паша, яка напередодні зробила сепаратистську заяву про Крим, вчергове відзначилась – заявою про патріотизм.

Допис на цю тему вона виклала у своєму Інстаграмі.

Дівчина виклала скріншот новини про її заяву щодо Криму і підписала: «Особлива привабливість патріотизму полягає в тому, що під його прикриттям можна труїти, залякувати і обманювати. Причому з почуттям глибокої гідності».

Нагадаємо, Паша сказала, що окупований Росією Крим «належить усім».

«Крим – усіх людей. Уся територія Землі, вона належить усім нам», – сказала вона.

Паша додала, що відвідувала півострів в дитинстві. А її улюблені місця – Ялта і Форос.

А декілька днів тому вона відмовилася давати інтерв’ю українською, про що також поділилася в Instagram. “Я маю право викладати свої думки на якій я хочу мові(або закон України не дозволяє мені думати російською мовою?)”, – написала Маргарита, яка у грудні 2019 року представлятиме Україну на конкурсі «Міс світу» в Лондоні.

Хочеться запитати: – А це справді “Міс” України обрали?

Катерина Осадча розмістила в своєму Instagram-Stories відеоролик, на якому повідомила, що через відмову Маргарити спілкуватися з нею українською мовою, їх інтерв’ю в програмі “Світське життя” не вийде в ефір. Катерина Осадча також зазначила, що варто було б починати підготовку до конкурсу з вивчення української мови.

І наостанок: нова «Міс Україна» мріє пов’язати своє майбутнє з політикою.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *