Меган Маркл заборонила принцу Гаррі зустрічатися з хворим на коронавірус батьком

Вчора, 25 березня, стало відомо, що у батька герцога Сассекського принца Чарльза діагностували коронавірус. Принц Гаррі хоче побачитися з ним, проте його дружина проти такого візиту.

Коронавірус нещадно вражає сотні тисяч людей по всьому світу. Від хвороби не застрахований ніхто, навіть королівська сім’я. Інфікувався У принца Чарльза виявили коронавірус син Єлизавети ІІ принц Чарльз. Герцоги Сассекські засмутилися, дізнавшись про цю новину, проте найближчим часом не зможуть побачитися з ним. Меган заборонила чоловікові повертатися у Великобританію, поки у світі триває спалах коронавірусу. Про це розповів інсайдер виданню The Daily Mail.

Повідомляється, що Гаррі спілкувався з батьком і навіть хотів провідати його, проте Меган Маркл проти, щоб він робив це зараз. Поки світом шириться пандемія коронавірусу, будь-яка поїздка може стати фатальною. Та й у зв’язку з карантинними заходами, які ввели через Covid-19, виїхати за кордон практично неможливо.

Герцоги Сассекські з сином Арчі наразі перебувають у канадському місті Ванкувер. Сімейство дотримується карантинного режиму та змушує співробітників слідкувати за правилами гігієни і носити латексні рукавички.

Хворий принц Чарльз разом із своєю дружиною перебуває в ізоляції в Шотландії. Стан його здоров’я задовільний. Герцогиня Корнуольська Камілла захворювання від чоловіка не підхопила.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *