Мангер пройшов перевірку на детекторі брехні у справі Катерини Гандзюк

Голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого спочатку підозрювали у замовленні вбивства активістки Катерини Ганзюк, а потім змінили підозру на замовлення побиття, пройшов поліграф.

Про це сам Мангер повідомив у Фейсбуку.

“Отже, поліграф (він же детектор брехні) пройдено. Відповіді на найболючіші питання, що цікавлять громадськість, надано”, – написав голова Херсонської облради.

Мангер повідомив, що вся процедура тривала більше 4 годин і відповідати можна було тільки “так” або “ні”.

За його словами, він не знав про те, що планується напад на Катерину Гандзюк, не брав участі у цих жахливих діях і не знає, де перебуває замовник, і поліграф засвідчив, що ці відповіді правдиві.

“Таким чином, для всіх, хто сумнівався, а також для тих, хто сподівався, що звинувативши мене в цьому злочині, вдасться сховатися самому, настав момент розчарування”, – написав Мангер.

Він також додав, що поліграф засвідчив правдивість його слів про генерала СБУ Данила Доценка, якого Мангер звинувачує в організації нападу на Ганзюк. Зокрема, про неприязні висловлювання Доценка на адресу нардепа Юлії Тимошенко, про створення Доценком кримінальних угруповань на території Херсонської області та про те, які відносини склалися між ним і Гандзюк.

“Слідство має можливість просунутися вперед, адже мої слова про Данила Доценка, так легковажно відкинуті представниками СБУ, виявилися правдивими. Сподіваюся, що Данило Ігорович теж зможе підтвердити правдивість своїх слів на детекторі брехні. Але, зрозуміло, не на тому, що підпорядкований СБУ”, – написав Мангер.

На цю тему читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *