Лідери гуртів “Бумбокс”, “Дахабраха” і режисер Сеітаблаєв розвозили піцу

В останній робочий день цього року волонтери влаштували аукціон, щоби наскладати гроші на купівлю квадрокоптера для військових. Лотами були українські зірки, які власноруч доставлять піцу в офіс, ідеться в сюжеті ТСН.

Лідер гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк розвозив піцу на власному автомобілі – за 5 порцій офісні працівники виклали 16,5 тисяч гривень. Андрій доставку робить безкоштовно – гроші збирають на купівлю квадрокоптера для військових.

“Зараз якраз в таку погоду, люди сидять в окопах, шоби я міг тут у теплі везти смачну піцу. Що значить витрачаю час – це найменше, що я можу зробити, і це классно”, – каже музикант.

Напередодні волонтери влаштували аукціон: будь-хто міг замовити доставку піци від зірок. Лоти – лідер “Бумбокса” Андрій Хливнюк, вокаліст гурту “Дахабраха” Марко Галаневич та режисер Ахмет Сеітаблаєв.

“Щоби люди наостанок, перед тим, як уже йти їсти олів’єшку, зробили щось хороше. У цей час так сталось, що в 58 бригаді потрібен коптер – зберем на цей коптер, нагадаємо людям про війну”, – пояснив засновник фонду “Повернись живим” Віталій Дейнега.

Працівники не такі й голодні – замість виделок повитягали телефони для селфі. Перед Андрієм черга, про дорогущу піцу вже й забули. Взяти участь в акції запропонував копірайтер Дмитро, інформацію він побачив в інтернеті і підбив колег.

Перша ставка була 1000 гривень, скидалися всім офісом.

“Потім піднялась до 5000, потім хтось запостив 9000, потім 15000 і останні ми вже перебили 15000, буквально за три хвилини до того, як закривав аукціон. І ми перемогли”, – розповів копірайтер креативної агенції Дмитро Мамонтів.

Але зізнається, що головним було все ж не зірку побачити. “Нехай пробачить мене Андрій, він класно співає, але головне – допомога хлопцям, які роблять наше життя комфортним”, – пояснив він.

Марко Галаневич за кур’єра вперше, його піцу оцінили в 20 тисяч гривень.

“Трошки я був в шоці, коли побачив цю суму”, – зізнається він. Марко жартує, що доставка піци – важка справа, бо ледь себе стримував, аби не з’їсти апетитну страву.

Один квадрокоптер коштує 50 тисяч грвиень, але завдяки українцям за дві доби зібрати вдалося понад півмійльона гривень. Вони підуть на комп’ютери для інших бригад.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *